24. travnja 2012.

Treća javna tribina: "Klimatske promjene, zaštita okoliša, obnovljiva energija: što nam donosi članstvo u EU"

Tema: Sustav gospodarenja otpadom – ZAKON O OTPADU Sveučilište u Splitu, Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije nastavlja sa serijom javnih tribina "Klimatske promjene, zaštita okoliša, obnovljiva energija: što nam donosi članstvo u EU" ovog puta s temom: "Sustav gospodarenja otpadom-zakon o otpadu", a sve u cilju informiranja javnosti o preuzetim obvezama Republike Hrvatske iz područja klimatskih promjena, zaštite okoliša i obnovljivih izvora energije, te njihovim posljedicama na gospodarstvo i budući razvoj. Javna tribina će se održati u petak, 27. travnja 2012., u 11 sati u sjevernom tornju Sveučilišne knjižnice Sveučilišta u Splitu, Ruđera Boškovića 31. Posebna gošća sveučilišne tribine ovog puta je: Dr. sc. Mirela Holy, ministrica zaštite okoliša i prirode RH.