10. rujna 2024.

Think Art konferencija u Splitu

U suradnji Umjetničke akademije u Splitu, Filozofskog fakulteta u Splitu i Hrvatskog doma Split, od 12. do 14. rujna 2024. godine, održat će se THINK ART KONFERENCIJA u prostorima Hrvatskog doma, Tončićeva ul. 1, Split.

Konferencija ima za cilj preispitivanje arheološke baštine, omogućavajući umjetnicima da se suoče s izazovima na licu mjesta, i ožive lokalitete podizanjem svijesti o njihovoj vrijednosti izazvanoj potrebom za njihovim očuvanjem. Temama se propituju načini na koje se susreću i dodiruju umjetnost i znanost, odnosno potiče  dijalog o prostorima spekulacije koji ih u osnovi spajaju.

Program konferencije je dostupan na poveznici:

Kvalitetno obrazovanje Industrija, inovacije i infrastruktura Održivi gradovi i zajednice Održiva potrošnja i proizvodnja Očuvanje života na Zemlji Partnerstvom do cilja