19. prosinca 2016.

S/UMAS Goes Pop - 21.12. u 20h - Humanitarni koncert za udrugu Most

s/UMAS Goes Pop 21.12.2016. u 20:00h - Amfiteatar Doma mladih Studenti Umjetničke akademije u Splitu na inicijativu Studentskog zbora UMAS-a pripremaju glazbenu večer humanitarnog karaktera u suradnji s Udrugom MoSt, Sveučilištem u Splitu i Studentskim zborom Sveučilišta u Splitu. Osim uživanja u glazbi, cilj im je podići svijest o najpotrebitijima u gradu Splitu, te svojim nastojanjima i djelovanjem pokazati kako se uz malo truda mogu činiti čuda. Izvodit će se mnoga rock i pop djela izvođača kao što su: Frank Zappa, David Bowie, Talking Heads, Michael Jackson i drugi. Studenti Umjetničke akademije u Splitu okupili su se u Ansamblu za suvremenu glazbu S/UMAS 2015. godine na inicijativu docenta Gordana Tudora, saksofonista i skladatelja, koji im je ujedno i umjetnički voditelj. Ulaznica za najbolji Božićni koncert je vrećica prehrambenih i/ili higijenskih proizvoda za korisnice i korisnike Centra za beskućnice/ke.