24. travnja 2012.

Okrugli stol na temu: "Trebaju li nam doktori znanosti?"

Mlaz, Europski dom, Chevening Poštovani, obavještavam Vas da će se u srijedu dana 25.4.2012. godine u Europskom domu u Zagrebu s početkom u 15:00 sati organizirati "Okrugli stol" na temu: "Trebaju li nam doktori znanosti?: Perspektive mladih znanstvenika u Republici Hrvatskoj". Diskusija će biti vođena s naglaskom na promjene sadržane u prijedlogu novog Zakona o znanosti i viskom obrezivanju. Na okruglom stolu je najavljeno prisustvovanje predstavnika MZOS-a, Zagrebačkog sveučilišta, Sindikata, znanstvenih novaka, itd. U privitku možete naći plakat i pozivno pismo za Okrugli stol. Dobili smo mogućnost da se novaci sa Sveučilišta u Splitu izravno uključe u raspravu i da postave nekoliko pitanja. Veza će se ostvariti preko streaminga korištenjem programa Skype u telekonferencijskoj sobi (TCR) na FESB-u (soba A126 u prizemlju zgrade). Predviđeno je da se znanstveni novaci nađu sat vremena prije početka okruglog stola (14:00 sati) kako bi dogovorili javljanje i pitanja koja bi na Okruglom stolu postavili. Stoga pozivamo sve zainteresirane znanstvene novake da nam se pridruže na Okruglom stolu.
  1. Pozivno pismo za Okrugli stol
  2. Plakat za Okrugli stol