21. travnja 2016.

Noć knjige na UMAS-u

KNJIŽNICA UMAS - Noć knjige 2016. 22. travnja od 18,00 do 20,00 h, Fausta Vrančića 17a, Split Riječju i glazbom na UMAS-u Izbor iz poezije Tonča Petrasova Marovića i pripovijetku 'Vršnjaci' interpretiraju studenti Glume. Koncert studenata Glazbenog odjela S/UMAS ansambl za suvremenu glazbu i komorni sastavi. ALT SAKSOFON – Marija Vukšić S.KASSAP: BALKANIQUE KVARTET VIOLONČELA UMAS Mirna Lazić, Adrian Ivičević, Danijela Kos, Matej Ilčić V.SUNKO: Varijacije na dalmatinsku temu Tonči Petrasov Marović -izbor iz poezije Živjeti nezapaženo - Anja Ostojić Oče naš - Luka Čerjan Zdravo zimsko more - Ana Marija Veselčić Tempus edax rerum - Davor Pavić Sustipan opet - Maro Drobnić KVARTET SAKSOFONA UMAS Erna Čizmić Rebić, Deni Pjanić, Nereo Arbula, Mate Šumanović D.DETONI: ZABORAVLJENE MUZIKE P.ITTURRALDE: SUITE HELENIQUE Tonči Petrasov Marović - pripovjetka "VRŠNJACI" Anja Ostojić, Luka Čerjan, Ana Marija Veselčić, Davor Pavić, Maro Drobnić S/UMAS SEKSTET Valentina Martić, Ivana Bandalo, Luka Jadrić, Mirna Lazić, Josip Tomasović, Jakov Salečić M.MELLITS: CANONADE U Noći knjige, kao i svake godine, organiziramo prodaju izdanja Umjetničke akademije po prigodnim cijenama.