22. siječnja 2019.

“KNAPANJE / zona za slobodnu kreaciju i izražavanje“ - poziv na sudjelovanje

Hrvatsko društvo skladatelja i Centar za kulturu Peščenica KNAP u sklopu 30. festivala Muzički biennale Zagreb svim zainteresiranim studentima objavljuju: Poziv na sudjelovanje u programima nove festivalske platforme “KNAPANJE / zona za slobodnu kreaciju i izražavanje“ Hrvatsko društvo skladatelja i Centar za kulturu Peščenica KNAP u sklopu 30. festivala Muzički biennale Zagreb svim zainteresiranim studentima objavljuju Poziv na sudjelovanje u programima nove festivalske platforme “KNAPANJE / zona za slobodnu kreaciju i izražavanje“ KNAPANJE je osmišljeno kako bi zainteresirani studenti Muzičkih akademija i Glazbenih odsjeka Umjetničkih akademija iz cijele Hrvatske u prostoru Centra kulture na Peščenici imali svoj prostor za druženje te prezentiranje vlastitog stvaralaštva i pozitivnih praksi specifičnih za svaku od Akademija. Program predviđen za prvi festivalski vikend (5.- 7.4.2019.) stvorit će mjesto za stvaranje i učenje, a posebno upoznavanje i druženje s potencijalom za neke nove suradnje u budućnosti.

U programu sudjeluju i studenti Glazbenog odjela Umjetničke akademije u Splitu Više na poveznici: Knapanje