15. lipnja 2016.

Javni poziv za dostavu kandidatura za Studentskog pravobranitelja i Javni poziv za isticanje kandidatura za izbor predsjednika Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu

Sukladno članku 35. stavak 2. statuta Studentskog Zbora Sveučilišta u Splitu, na sjednici dana 13.06.2016. imenovano je Povjerenstvo za provedbu natječaja za izbor Predsjednika Studentskog zbora u sastavu:

1. Damir Bavčević
  2. Josip Podrug
  3. Josipa Bliznac

Povjerenstvo za provedbu natječaja za izbor Predsjednika, sukladno članku 35. stavak 3. upućuje sljedeći poziv:

Sukladno članku 30. stavak 1., Studentski zbor Sveučilišta u Splitu, na istoj sjednici, donio je odluku za upućivanje sljedećeg poziva:

Sve potrebne informacije nalaze se u tekstu javnog poziva. Kandidature treba dostaviti do 27. lipnja 2016. u 15:00. Svim potencijalnim kandidatkinjama i kandidatima želimo puno sreće!