08. travnja 2019.

Izložba studenata pod nazivom "What if?/ Što ako?"

Odsjek za dizajn vizualnih komunikacija, Umjetničke akademije u Splitu najavljuje izložbu studenata pod nazivom "What if?/ Što ako?". Izložba je rezultat radionice koja se održala u sklopu Festivala znanosti na temu Boje. Izložba se može pogledati od četvrtka 11. travnja u 18 sati u prostorima Galerije Ctrl Z, Umjetničke akademije, Zagrebačka 3 .

U sklopu Festivala znanosti skrećemo pažnju na predavanje u ponedjeljak u 17 sati, docenta dr. sc. Nikole Marangunića pod nazivom "Psihologija percepcije: nije sve crno - bijelo".

Najavljujemo i predavanje kolege doc. Igora Čaljkušića na temu "Modeli boja". Predavanje će se održati u četvrtak u 17 sati prije izložbe studentica i studenata.

Oba predavanja će se održati u predavaonici u prizemlju Akademije na adresi Zagrebačka 3.