12. prosinca 2019.

Humanitarna akcija za Dječji dom "Maestral"

Pozivamo vas da se i ove godine priključite humanitarnoj akciji u okviru koje prikupljamo potrepštine za štićenike Dječjeg doma Maestral. Akcija traje do 18. prosinca (iduća srijeda). Kutije za prikupljanje darova postavljene su na četiri lokacije: Visoka (Glazbeni i Likovni odjel), Gripe i Zagrebačka. Evo što možete donijeti: 1. HIGIJENSKE POTREPŠTINE za djevojčice/djevojke: higijenski ulošci, vlažne maramice, blazinice, dezodorans, gel za tuširanje, šampon, regenerator, kozmetika za njegu mladenačke kože, dekorativna kozmetika za dječake/mladiće: šampon, gel za tuširanje, dezodorans, pjena za brijanje, britvice za brijanje, losion poslije brijanja, gel za kosu Ne zaboravite sapune, četkice i paste za zube, ali i pelene, dječje kreme i sl. (Najmlađi štićenici imaju manje od godine dana, a najstariji su na pragu punoljetnosti.) 2. ODJEĆA/OBUĆA donje rublje: bokserice, gaćice, grudnjaci, donje majice pidžame čarape hulahopke (najlonke) kućne papuče 3. ŠKOLSKI PRIBOR tehničke olovke, mine, gumice, šiljila, šestari bilježnice (A4 i A5, na crte i kockice) likovni pribor (škare, ljepila, kolaži, tempere) pernice školske torbe Dobrodošli su i slatkiši, igračke, slikovnice, časopisi za mlade, knjige – sve što djeca i mladi vole. Ljubazno molimo da darove ne umotavate u ukrasni papir, jer osoblje Maestrala mora znati što se nalazi u paketu. Ako želite, možete darove staviti u ukrasne vrećice. Hvala što sudjelujete!