01. travnja 2014.

Dobro srce studenata Splita

Suočeni svakodnevnicom svjedoci smo da mnoga djeca i obitelji  žive u vrlo teškim i gotovo nemogućim materijalnim uvjetima i  neimaštini nedostojnoj čovjeka. Korizmeno vrijeme je najbolje vrijeme da se prisjetimo takvih pa Studentski centar u Splitu u organizaciji sa Caritasom splitsko-makarske Nadbiskupije, Sveučilištem u Splitu, Studentskim zborom Sveučilišta u Splitu, studentskim udrugama, Koordinacijom udruga borbenih postrojbi HV, SP i stradalničkih udruga Split te Uredom za pastoral mladih, pokreće ponovo Veliku humanitarnu akciju unutar Sveučilišta u Splitu pod na nazivom „DOBRO SRCE STUDENATA SPLITA“ od 02. travnja do 10. travnja 2014. Odazovite se Akciji! Izmamite osmjeh onima koji nemaju! Donesite po želji prehrambene namirnice (nekvarljive) u zatvorenoj ambalaži (šećer, brašno, ulje, riža, tjestenina,grah,ječam,riblje i mesne konzerve),higijenske potrepštine (deterdžent, sapun, šampon,higij.ulošci,dječje pelene itd.) kao i čistu odjeću i obuću . Studenti, odricanjem od jedne dnevne kave možete učiniti veliko djelo! Prikupljanje donirane robe organizira se u objektima Studentskog centra Split:
  • U restoranu na Ekonomskom fakultetu: od 9,oo - 16,oo h
  • U restoranu na Građevinskom fakultetu: od 9,00 - 17,00 h
  • U studentskom domu „Hostel Spinut“: od 9,oo - 20,oo h
  • U studentskom domu „Kampus“: od 9,00 - 20,00 h
Podršku ovoj Akciji daje  HNK HAJDUK i trgovački lanac „TOMMY“ pa svi oni koji se žele odazvati ovoj akciji mogu u hipermarketu TOMMY - centar JOKER po želji kupiti jednu ili više prehrambenih namirnica (nekvarljivih) u zatvorenoj ambalaži ili higijenske potrepštine te odložiti u za to predviđenu kutiju na info pultu hipermarketa Tommy.