15. prosinca 2017.

Adventski koncert u Amfiteater Medicinskog fakulteta u Splitu

Splitski virtuozi pod ravnanjem Wladimira Kossjanenka pozivaju Vas na tradicionalni Adventski koncert u ponedjeljak 18. prosinca u 19.30 u Amfiteatru Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Splitu na Križinama (Šoltanska 2.) Na programu ovogodišnjeg koncerta je Suita „Iz vremena Holberga“ Edvarda Griega, Koncert za violu i orkestar u D-duru Franza Antona Hoffmeistera i Suita Leoša Janačeka za gudački orkestar. Dirigent i solist Wladimir Kossjanenko. Adventski koncert Splitskih virtuoza održava se u organizaciji Glazbeno-umjetničke udruge Artemis uz podršku Grada Splita, Splitsko-dalmatinske Županije, Medicinskog fakulteta i Umjetničke akademije Sveučilišta u Splitu te Marine Kaštela. Ulaz je slobodan. Želimo podijeliti s Vama naš veliki užitak u prekrasnoj glazbi u vrijeme adventa!