29. studenog 2019.

Adventski koncert Splitskih virtuoza

Srdačno vas pozivamo na Adventski koncert Splitskih virtuoza u četvrtak 12. prosinca 2019.g. u 19.30 sati u Amfiteatar Medicinskoga fakulteta, Šoltanska 2 u Splitu.

Splitski virtuozi pripremaju raznovrstan program koji uključuje Danse sacree et danse profane za harfu i gudače Clauda Debussyja; Divertimento u D-duru W.A. Mozarta; Menuet, Adagietto i Farandole iz Suite L´Arlésienne Georgesa Bizeta te praizvedbu koncerta za violu, gudače i harfu pod naslovom "Zrak" hrvatskog skladatelja Zorana Novačića.

Kao solisti nastupaju harfinistica Lovorka Begović i violist Wladimir Kossjanenko.

Praizvedba koncerta za violu je jedan iznimno rijedak događaj te smo posebno zahvalni Zoranu Novačiću na sjajnoj prilici za prezentaciju svih solističkih mogućnosti instrumenta pod dirigentskom palicom samog autora.

Ulaznice: 50,00 kn (studenti i umirovljenici: 30,00 kn) pola sata prije koncerta
Zahvaljujem vam na vašem interesu!

S poštovanjem,

vaši Splitski virtuozi i dirigent Wladimir Kossjanenko