14. listopada 2019.

Slikarstvo i mogućnosti slike: generacija 2019.

Izložba diplomskih radova Odsjeka za slikarstvo Umjetničke akademije u Splitu - Umjetnička akademija u Splitu poziva Vas na otvorenje izložbe diplomskih radova Slikarskog odsjeka Umjetničke akademije u Splitu – Slikarstvo i mogućnosti slike: generacija 2019. Ova izložba predstavlja diplomske radove studenata Odsjeka za slikarstvo Umjetničke akademije u Splitu u 2019. godini. Na izložbi se prezentiraju radovi četvero diplomanata u klasi redovitog profesora (T) Viktora Popovića: Božo Balov Anton Davidović Martina Đirlić Iva Martinović Teorijska mentorica svih diplomskih radova je docentica dr. sc. Blaženka Perica. Službeno otvorenje izložbe je u četvrtak, 17. listopada 2019. godine u 18:00 sati u u Sveučilišnoj galeriji „Vasko Lipovac“. Izložba ostaje otvorena do 28. listopada 2019. godine.