21. siječnja 2015.

Pet koncerata studenata Umjetničke akademije u Splitu

U ovom tjednu studenti Umjetničke akademije održat će tri koncerta:

• Koncert komorne glazbe održat će se u petak, 23. siječnja u 18.00 sati, Dvorana Umjetničke akademije na Visokoj.

Program koncerta

• Koncert studenata Odsjeka Solo pjevanja te Orkestra Umjetničke akademije održat će se u subotu, 24. siječnja u 20.30 sati, u Foyeru Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu.

Dirigent izv.prof.art. Hari Zlodre. Na programu su ulomci iz opernih i sakralnih kompozicija.

Program: Solo pjevači

• Koncert studenata Glazbenog odjela održat će se u nedjelju, 25. siječnja u 11.00 sati, u Galeriji Meštrović u ciklusu "Umjetnost bez granica" koji se održava u suorganizaciji  s Glazbenom školom "Josipa Hatzea" i udrugom "Prokultura".

.
Početkom idućeg tjedna održat će se još dva koncerta:
  • U ponedjeljak, 26. siječnja u 18.00 sati, koncert studenta Komorne glazbe

• U utorak, 27. siječnja u 18.00 sati, koncert studenata Saksofona

Oba ova koncerta održat će se u Velikoj dvorani Umjetničke akademije na Visokoj.