01. srpnja 2016.

Izabran novi predsjednik Studentskog zbora i imenovan novi studentski pravobranitelj

Dana 29. lipnja 2016. godine  pod točkom 2. Dnevnog reda, na sjednici Studentskog zbora Sveučilišta, sa početkom u 20h, izabran je novi predsjednik Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu. Povjerenstvo za provedbu natječaja za izbor Predsjednika Studentskog zbora u sastavu:

• Damir Bavčević
  • Josip Podrug
  • Josipa Bliznac

obavijestilo je članove Zbora da su tri kandidature zaprimljene i da su sve tri pravovaljane. Od 25 članova zbora sa pravom glasa, izborima su pristupila 24 člana. Rezultati glasovanja Izbora predsjednika Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu:

• Petar Ramljak: 15
  • Nikola Krešimir Banovac : 9
  • Ivo Šunjić: 0

Novi predsjednik Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu je Petar Ramljak, čiji mandat započinje 16. listopada 2016. godine. - Na istoj sjednici pod točkom 4. Dnevnog reda imenovan je novi studentski pravobranitelj. Predsjedništvo Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu u sastavu:

• Petar Ramljak Nikola Krešimir Banovac Luka Pezelj

obavijestilo je članove zbora da je jedina pristigla kandidatura studenta Ivana Jagnjića pravovaljana. Sukladno tome i izglasavanjem sa 22 glasa, za studentskog pravobranitelja imenovan je student Pravnog fakulteta,Ivan Jagnjić, čiji mandat započinje imenovanjem. Novog studentskog pravobranitelja možete kontaktirati preko e-mail adrese: ijagnjic@gmail.com Ovim putem čestitamo kolegama Petru Ramljaku i Ivanu Jagnjiću i želimo im puno uspjeha predstojećem mandatu.