11. prosinca 2014.

Humanitarna akcija za štićenike Doma za djecu "Maestral"

Prije tri godine prikupljali smo darove za štićenike Kuće za djecu bez odgovarajuće roditeljske skrbi "Emaus" u Zagrebu. Prije dvije godine poklonima smo razveselili štićenike dječjeg doma "Maestral" u Splitu. Prošle smo godine ponovno darivali splitske mališane, a ovu lijepu tradiciju želimo nastaviti i dalje. Evo što prikupljamo:

1. HIGIJENSKE POTREPŠTINE

• za cure: higijenski ulošci, vlažne maramice, blazinice, dezodoransi, gelovi za tuširanje, šamponi, regeneratori, kozmetika za njegu mladenačke kože, dekorativna kozmetika
  • za dečke: šamponi, gelovi za tuširanje, dezodoransi, pjene za brijanje, britvice za brijanje, losioni poslije brijanja, gelovi za kosu

Ne zaboravite sapune, četkice i paste za zube, ali i pelene, dječje kreme i sl.

2. ODJEĆA/OBUĆA

• donje rublje: bokserice, gaćice, grudnjaci, donje majice
  • pidžame
  • čarape
  • hulahopke (najlonke)
  • kućne papuče

Imajte na umu da najmlađi štićenici imaju manje od godine dana, a najstariji su na pragu punoljetnosti.

3. ŠKOLSKI PRIBOR

• tehničke olovke, mine, gumice, šiljila, šestari
  • bilježnice (A4 i A5, na crte i kockice)
  • likovni pribor (škare, ljepila, kolaži, tempere)
  • pernice
  • školske torbe

4. SLATKIŠI

• ovo ne treba posebno objašnjavati :)

Kutije za prikupljanje darova postavljene su na četiri lokacije: Visoka (Glazbeni i Likovni odjel), Gripe i Zagrebačka. Darove prikupljamo do 19. prosinca (petak).

Koristimo priliku da vas pozovemo na sedmu po redu Predbožićnu zabavu Odsjeka za konzervaciju-restauraciju koja će se održati u četvrtak 18. prosinca na Visokoj s početkom u 15 sati. Veselimo se druženju!