26. lipnja 2014.

ESSL Art CEE 2015 - produžen rok za prijavu

ESSL muzej trenutno priprema sljedeći ESSL ART AWARD CEE 2015. Kao što možda već znate, ESSL ART AWARD je posvećena otkrivanju i podršci studentima umjetnosti u Bugarskoj, Hrvatskoj, Češkoj, Mađarskoj, Rumunjskoj, Slovačkoj, Sloveniji i Turskoj. Nagrada ima za cilj podupiranje studenata umjetničkih smjerova i daje im priliku predstaviti svoje radove u međunarodnom muzejskom kontekstu. Do sada ESSL ART AWARD uspješno je dodijeljen u 2005., 2007., 2009., 2011. i 2013. te je utvrđeno kako je riječ o održivom i popularnom projektu koji je uspješan u promociji mladih umjetničkih talenata u ovoj regiji. Uz ESSL ART AWARD CEE 2015 ta tradicija će se nastaviti. Daljnje informacije pogledajte na ESSL webu (www.essl.museum) Kako bi omogućili što većem broju studenata da se prijavi produžen je rok za online registraciju za ESSL ART AWARD CEE 2015. do 31. srpnja 2014. Prijave završavaju 31. kolovoza. Svi umjetnici mogu prijaviti maksimalno 3 rada, svi mediji su dopušteni.