21. svibnja 2014.

Akcija "Studenti Splita za Slavoniju"

Pozivamo Vas da se odazovete akciji "STUDENTI SPLITA ZA SLAVONIJU" u kojoj će svaki od sudionika pomoći doniranjem osnovnih životnih potrepština. Sveučilište u Splitu, Studentski centar, Studentski zbor, Hrvatska udruga Benedikt, studentske udruge: Udruga studenata grada Split, Udruga studenata Imotske krajine, Udruga studenata splitskog Sveučilišta „ST STUDENT“ te Sveučilišni sportski savez, Udruga veterana 4. gardijske brigade, Savjet mladih grada Splita i Savjet mladih Splitsko-dalmatinske županije pokreću veliku humanitarnu akciju pod nazivom: „STUDENTI SPLITA ZA SLAVONIJU“ Akcija će se provoditi u razdoblju od 20. svibnja do 23. svibnja u objektima Studentskog centra u Splitu, gdje će se prikupljati namirnice, higijenske potrepštine te sredstva za sanaciju i čišćenje. Donacije će preuzeti Udruga veterana 4. gardijske brigade. ŠTO DAROVATI?

• NAMIRNICE (flaširana voda, konzervirana hrana, dječja hrana, ulje, šećer, brašno,  povrće, voće, tjestenina, juhe, kava, čajevi, hrana za dijabetičarei i sl. )
  • LIJEKOVI I HIGIJENSKE POTREPŠTINE (paketi prve pomoći, toaletni papir, šamponi, dječje pelene, vlažne maramice, sapun)
  • SREDSTVA ZA SANACIJU I ČIŠĆENJE (lopate, gumene čizme, rukavice)

KADA? od 20. svibnja do 23. svibnja 2014. GDJE?

• STUDENTSKI DOM KAMPUS
  • STUDENTSKI DOM HOSTEL
  • RESTORAN NA EKONSKOM FAKULTETU
  • RESTORAN NA FAKULTETU GRAĐEVINARSTVA, ARHITEKTURE I GEODEZIJE
  • KANTINA LIBAR (ex. Index u gradu)
  • KANTINA STOP na FESB-u
  • KANTINA NA PRAVNOM FAKULTETU

Prenesite ovaj poziv do svakog studenta i prijatelja, jer će i najmanji dar svakog od nas sigurno razveseliti one kojima je ta pomoć potrebna.