18. svibnja 2021.

5. Split Sax WEEK(END) 21.-23. 5. 2021.

Gordan Tudor i studenti saksofona na Umjetničkoj akademiji Sveučilišta u Splitu Gosti: Lev Pupis, Roberto Buttus, Tomislav Žužak i Erna Čizmić Rebić 5th Sax weekend ponovno okuplja vrsne svjetske saksofoniste te domaćina, Gordana Tudora s Umjetničke akademije u Splitu (UMAS) Cilj Omogućiti mladim saksofonistima dodatno  usavršavanje njihovih tehničkih vještina, usvajanje novih znanja te na taj  način doprinijeti njihovom umjetničkom rastu i razvoju, kao i približiti i  probuditi želju kod djece i mladeži za obrazovanjem na ovom instrumentu. Program:

Petak 21. 5.2021.

online registracija i dogovor oko rasporeda

14 sati, individualna nastava po dogovoru

Subota 22.5.2021.

9 - 17 sati, individualna nastava po dogovoru

13 - 14 h pauza

Subota, 22.5. 2021 . u 20 sati KONCERT PROFESORA (Gordan Tudor i gosti) Hrvatski dom Split

Nedjelja 23.5.2021.

9 - 15 sati, individualna nastava po dogovoru

Lokacije: Hrvatski dom SplitGŠ Josip Hatze, Umjetnička akademija Sveučilišta u Splitu - Glazbeni odjel Participacija: 300,00 KN (uključuje minimalno 3 individualna sata, neograničeno pasivno praćenje programa i e-potvrdu o sudjelovanju) Sudionici su podijeljeni u dvije kategorije: aktivni i pasivni sudionici.  Predavanja s aktivnim sudionicima bit će održavana u obliku individualne  nastave. Prijava: Prilikom dolaska na seminar korisnik će popuniti pristupnicu i uplatiti ili to učiniti ONLINE na žiro-račun Glazbene mladeži (Žiro račun IBAN: HR4723600001101358767) Za prijavu sudjelovanja ili dodatne informacije  javiti se  na info@gmsplit.hr  ili info@gordantudor.com Pošaljite vaše ime i prezime, adresu, grad, tel/mob, e-mail i OIB, te naziv škole i fakulteta koji pohađate uz napomenu "5th SAX  WEEKEND in Split".

Organizator: Glazbena mladež Split, Hrvatski dom Split

Partner projekta: Umjetnička akademija Split, Muzej grada Splita, Sveučilište u Splitu, Ministarstvo kulture RH Biografije sudionika Veselimo se Vašoj prijavi i sudjelovanju!

Gordan Tudor i Glazbena mladež Split