04. svibnja 2022.

Vrednovanje rada stručnih i administrativnih službi i drugih vidova studentskog života u akademskoj godini 2021./2022.

Poštovani studenti, dragi kolege, Na vaše elektroničke adrese @umas.hr  Centar za kvalitetu Sveučilišta u Splitu je poslao poveznicu za pristup vrednovanju rada stručnih i administrativnih službi i drugih vidova studentskog života u akademskoj godini 2021./2022. Vrednovanju mogu pristupiti svi studenti preddiplomskih, diplomskih i integriranih studija Akademije, osim studenata završnih godina.
Pristup linku bit će moguć do ponedjeljka 20. lipnja 2022. godine Anketa je anonimna i dobrovoljna. Molimo Vas da odazivom ukažite na probleme, zamjerke i nedostatke ali i dobre strane studiranja na Akademiji i Sveučilištu. Odbor za kvalitetu UMAS-a