19. veljače 2018.

Upisi u ljetni semestar i dvije obavijesti za studente!

UPISI U LJETNI SEMESTAR ODRŽAT ĆE SE U STUDENTSKOJ REFERADI OD 26.02. do 02.03.2018. U TERMINIMA: Od ponedjeljak do petka - od 10 do 12 sati Ponedjeljak i srijeda - od 16 do 18 sati POTREBNO JE PREDATI: 1) INDEKS 2) PRIJAVU ZA UPIS (preuzimate je na dan upisa u referadi) 3) DOKAZ O UPLATI 2. RATE PARTICIPACIJE (za studente koji plaćaju participaciju u dvije rate) Prethodno obavite upis na Studomatu (upis na Studomatu moguće je obaviti od 19.2.).

Zahvaljujemo. Studentska referada

referada@umas.hr

DODATNE OBAVIJESTI: 1. Studenti putem Studomata MORAJU aktivirati e-mail adresu koju koriste!!!! Na mail adresu koju na taj način aktiviraju dobivat će u buduće obavijesti sa umas-a!!!

2. Studenti koji žele koristiti Office 365 paket i/ili UMAS mail adresu ili već koriste UMAS mail adresu (znači samo adrese sa ekstenzijom umas.hr) kod Dalide (Tvrđava Gripe, Soba 24) preuzimaju šifru za pristup.

Dalida dalida@umas.hr