09. ožujka 2020.

Sveučilište u Splitu raspisuje natječaj za studentski posao

Sveučilište u Splitu raspisuje natječaj za studentski posao u sklopu događaja koje organizira Ministarstvo znanosti i obrazovanja za vrijeme predsjedanja Hrvatske Vijećem Europske Unije. Opis posla: • pratnja i pomoć članovima inozemnih izaslanstva na aerodromu Split vezano uz organizacijska pitanja • pomoć članovima inozemnih izaslanstva u hotelima (na stolu za registraciju, u dvorani npr. usmjeravanje sudionika na paralelne sesije) • koordinacija s event menadžerima i organizatorima iz Ministarstva znanosti i obrazovanja. Uvjeti: • državljanstvo RH • poznavanje engleskog jezika najmanje na razini B2 prema europskom referentnom okviru • dobro opće obrazovanje • Dodatna prednost: iskustvo rada u multikulturalnom okruženju (npr. na sličnim skupovima), sudjelovanje u programima mobilnosti, sudjelovanje u aktivnostima podrške za Erasmus studente u Splitu (članovi studentske udruge Erasmus studentska mreža Split). Osobne karakteristike: • komunikacijske vještine • izražena točnost • sklonost timskom radu • odgovornost i samostalnost • sposobnost podnošenja većih opterećenja poslom i fleksibilnost Natječaj se odnosi na: 15 studenata Termini: 22.-28.3.2020. 3.-7.5.2020. (raspored zaduženja bi se napravio u skladu i dogovoru sa studentima). Prijava na natječaj: životopis je potrebno dostaviti na: ivana.jadric@unist.hr. Sa zainteresiranim studentima će se napraviti i intervju o čijem terminu će prijavljeni biti obaviješteni pravovremeno. Prijave su otvorene do: 13.03.2020. Način plaćanja studentskog rada: Student servis.