18. srpnja 2024.

Svečano otvoreni preuređeni prostori Sveučilišta u Teslinoj ulici!

Prostor od 4300 m2 dat će se na korištenje Kineziološkom fakultetu i Umjetničkoj akademiji.

Umjetnička akademija planira u tom prostoru smjestiti dva od šest odsjeka Likovnog odjela: Odsjek za Slikarstvo i Odsjek za likovnu kulturu i likovnu umjetnost te Upravu.

U prigodnom programu nastupili su studenti Glazbenog odjela te Odjela za kazališnu umjetnost:

Rahela Ujević uz klavirsku pratnju Zorana Velića izvela je himnu Republike Hrvatske.

"Mad about you" plesni duet studenata prve godine Glume: Elene Bukvić i Petra Čakića pod mentorstvom prof. Almire Osmanović.

Skladba Roberta Muczynskog - Duet za Flautu i klarinet, op. 24. izvode studentica Glazbenog odjela Umjetničke akademije Lucija Barišić (flauta) i Božan Bejo (klarinet).

Moderator: Mate Tavrić.

Kvalitetno obrazovanje Dostojanstven rad i ekonomski rast Industrija, inovacije i infrastruktura Smanjenje nejednakosti Održivi gradovi i zajednice Mir, pravda i snažne institucije Partnerstvom do cilja