12. siječnja 2020.

Poziv studentima da se prijave za Erasmus+ mobilnost na partnerskim sveučilištima iz SEA-EU alijanse

U listopadu 2019. godine Sveučilište u Splitu započelo je s provedbom projekta Europsko sveučilište mora (The European University of the Seas, SEA-EU). U alijansi sudjeluju sveučilišta u Cádizu, Bretanji, Kielu, Gdanjsku i Malti. Cilj alijanse je stvoriti zajedničke studije na preddiplomskoj i diplomskoj razini, doktorske škole, zajedničku infrastrukturu i upravljanje istraživanjem i znanjem, te provesti više od tri tisuće mobilnosti studenata i osoblja. Osnovne informacije o projektu SEA-EU (PowerPoint) Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Splitu uskoro će na Umjetničkoj akademiji održati prezentaciju ovog projekta kako bi potaknuo studente da Erasmus+ mobilnost realiziraju na nekom od partnerskih sveučilišta iz SEA-EU alijanse.