06. listopada 2020.

Podsjetnik na pojačan oprez zbog bolesti Covid-19

S obzirom na povećanje broja oboljelih od Covid-19 među studentskom populacijom Medicinskog fakulteta na studiju Medicine na engleskom jeziku u proteklim danima, podsjećamo studente i djelatnike Umjetničke akademije u Splitu na pojačan oprez sukladno epidemiološkim preporukama HZJZ-a. Aktualna zbivanja ukazuju na to koliko je važno da se i studenti i djelatnici ponašaju odgovorno, ne samo dok su na Akademiji, nego i u vremenu koje provode izvan nje. Saznanja o oboljelima trebaju se proslijediti u Centar za epidemiju COVID-19 pri Sveučilištu u Splitu:

na broj telefona 099/268-43-19

ili

na e-mail covid19@unist.hr

koji je započeo s radom početkom ove akademske godine. Stoga apeliramo na sve studente i zaposlenike na odgovorno ponašanje kako bismo sačuvali zdravlje i sigurnost svih nas na Akademiji, a posljedično i u gradu i u županiji, te u konačnici izbjegli strože protuepidemijske mjere.