13. ožujka 2020.

OBAVIJEST O OBUSTAVI NASTAVE

Zbog situacije vezane za koronavirus COVID-19 a sukladno odluci Sveučilišta u Splitu, nastava na Umjetničkoj akademiji u Splitu prestaje i odgađa se za dva tjedna i to počevši od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine. U navedenom periodu Umjetnička akademija u Splitu radit će samo u jednoj smjeni i to od 7:00 do 14:00 sati, a subotom od 8:00 do 13:00 sati. Važno je napomenuti da u tom periodu studentima nije dozvoljen boravak u prostorima Umjetničke akademije. Nastavni proces na Umjetničkoj akademiji u Splitu je vrlo specifičan i po načinu izvođenja i po potrebnim prostornim i tehničkim uvjetima. Većinu kolegija nije moguće izvoditi po dostupnim „on-line“ modelima, stoga će nastavnici, koji su u mogućnosti organizirati nastavu na daljinu, putem redovitih komunikacijskih kanala obavijestiti studente o pokretanju nastave na daljinu ili o redovitim konzultacijama vezanim za kolegije koje slušaju. Ukoliko dobijemo nove upute postupanja vezane uz koronavirus COVID-19 biti ćete pravovremeno obaviješteni.