08. veljače 2018.

Dan povijesti umjetnosti i studentski natječaj

Dan povijesti umjetnosti dugogodišnji je projekt studenata riječkog Odsjeka za povijest umjetnosti koji ove godine ostvaruje svoje osmo izdanje. Održat će se 16. ožujka, a tema mu je „Urbana baština“.

U okviru ovog projekta provodimo fotografski studentski natječaj na temu „Spolije u urbanom prostoru“.

U natječaju mogu sudjelovati svi redoviti studenti, neovisno o njihovom usmjerenju i prethodnom iskustvu. Odabrani radovi bit će izloženi na izložbi Dana povijesti umjetnosti  16. ožujka 2018., a pobjednik natječaja bit će nagrađen novčanom nagradom u iznosu od 1,000 kuna.

Organizatorskom odboru Dana povijesti umjetnosti sudjelovanje što većeg broja studenata od velikog je značaja, stoga Vas molim da informaciju i pozivnicu koja se nalazi u privitku proslijedite svojim studentima kako bi imali priliku sudjelovati.

Studentski-natječaj-2018