10. prosinca 2012.

Rektorova nagrada studentima Umjetničke akademije

Sveučilište u Splitu je u petak , 7. prosinca, u velikoj dvorani Medicinskog fakulteta svečano proslavilo svoj Dan i obilježilo 38. obljetnicu utemeljenja. U umjetničkom dijelu programa sudjelovao je Mješoviti zbor Umjetničke akademije Sveučilišta u Splitu pod ravnanjem prof. Vlade Sunka. Između ostalog, tim povodom 33 najuspješnija studenta splitskoga Sveučilišta primila su nagradu rektora među kojima su i LANA STOJIĆEVIĆ, studentica II. godine sveučilišnog diplomskog studija Slikarstvo i NIKOLINA LJILJAK, studentica I. godine sveučilišnog diplomskog studija Glasovir. Dodijeljene su i nagrade studentima za posebna postignuća koju je dobio DRAGOSLAV DRAGIČEVIĆ, student II. godine diplomskog studija Kiparstvo i to za izvannastavne aktivnosti. Čestitamo!