21. studenog 2012.

"Ja mogu!": Natjecanje u poslovnim idejama za studente

Hrvatska agencija za malo gospodarstvo i investicije (HAMAG INVEST) i Obrazovna grupa Zrinski, u sklopu konferencije predstavljanja projekta "Mreža studentskih poduzetničkih inkubatora", organiziraju natjecanje studenata u poslovnim idejama pod nazivom "Ja mogu!". Natjecanje u poslovnim idejama je osmišljeno kao događaj tijekom kojeg će studenti imati priliku predstaviti svoje poslovne ideje ispred posebno formiranog žirija kojeg će činiti predstavnici ministarstava, bankarskih institucija, poslovnih anđela i ostalih investitora. Osnovni zadatak ovog natjecanja jest da studenti kroz model poslovnog plana predstave svoje poslovne ideje. Poslovne ideje ocjenjivati će žiri sastavljen od predstavnika tvrtki pokrovitelja, a ocjenjivanje će se vršiti nakon svake prezentacije i to prema četiri kriterija. Najbolji timovi i njihove poslovne ideje biti će nagrađeni od strane sponzora natjecanja. Hrvatska agencija za malo gospodarstvo i investicije (HAMAG INVEST) iObrazovna grupa Zrinski, u sklopu konferencije predstavljanja projekta "Mreža studentskih poduzetničkih inkubatora", organiziraju natjecanje studenata uposlovnim idejama pod nazivom "Ja mogu!". Natjecanje u poslovnim idejama je osmišljeno kao događaj tijekom kojeg će studentiimati priliku predstaviti svoje poslovne ideje ispred posebno formiranog žirija kojegće činiti predstavnici ministarstava, bankarskih institucija, poslovnih anđela i ostalihinvestitora. Osnovni zadatak ovog natjecanja jest da studenti kroz model poslovnog planapredstave svoje poslovne ideje. Poslovne ideje ocjenjivati će žiri sastavljen odpredstavnika tvrtki pokrovitelja, a ocjenjivanje će se vršiti nakon svake prezentacije i to prema četiri kriterija. Najbolji timovi i njihove poslovne ideje biti će nagrađeni odstrane sponzora natjecanja.
  1. MSPI - Poziv na konferenciju
  2. Natjecanje u poslovnim idejama za studente