22. travnja 2021.

Studentsko vrednovanje rada stručnih i administrativnih službi i drugih vidova studentskog života za akademsku godinu 2020./2021.

Poštovane studentice i studenti UMAS-a,
u tijeku je provedba studentskog vrednovanja rada stručnih i administrativnih službi i drugih vidova studentskog života za akademsku godinu 2020./2021.
Ovoj anketi mogu pristupiti studenti preddiplomskih, diplomskih i integriranih studijskih programa, osim studenata završnih godina studija.
Na vaše službene UMAS adrese Ured za kvalitetu Sveučilišta u Splitu poslao je poveznice za pristup. Ako u sandučiću elektroničke pošte ne pronađete poruku s poveznicom provjerite neželjenu poštu.
Ukoliko niste primili poveznicu za pristup anketi pošaljite upit za dodjelu linka na lara.aranza2@gmail.com.
Poveznice za pristup anketi biti će aktivne do ponedjeljka 21. lipnja 2021. godine.