01. lipnja 2016.

Natječaj za studentske programe 2016.

Studentski zbor Sveučilišta u Splitu sukladno članku 57.,stavku 1., Statuta Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu na 15. sjednici održanoj 31.svibnja 2016.g., pod točkom 1. dnevnog reda, donosi odluku o raspisivanju natječaja za financiranje studentskih programa na Sveučilištu u Splitu za 2016. godinu. Natječaj je otvoren od 1.6. svibnja 2016. godine do 12. lipnja 2016. godine u 23:59 sati. NAPOMENA: Za ispunjavanje obrasca ne pretjerivati sa pisanjem. Jasno i suvislo napisati do 500 znakova po rubrici. *** Tekst natječaja možete skinuti OVDJE. OBRASCI ZA PRIJAVU: STUDENTSKA ORGANIZACIJA - opći obrazac za prijavu programa/projekta ZA POJEDINCE - opći obrazac za prijavu programa/projekta PRAVILNIK o postupku provedbe natječaja za studentske programe Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu DODATAK: Odluka o izmjeni i dopuni pravilnika Programi se zajedno sa ispravno popunjenim obrascem i financijskim planom i pripadajućom dokumentacijom predaju online putem, preko stranice Studentskog zbora do 12. lipnja 2016. godine u 23:59 sati. (http://www.szst.hr/natjecaj2016/) Članovi povjerenstva za provedbu natječaja za financiranje studentskih programa Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu:
  • Prof. dr. sc. Aleksandar Jakir (profesor)
  • Izv. prof. dr. sc. Nikola Račić (profesor)
  • Luka Pezelj - predsjednik (student)
  • Josipa Bliznac (student)
  • Ivo Šunjić (student)
Za bilo kakve informacije možete sa javiti članovi povjerenstva za provedbu natječaja za financiranje studentskih programa Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu: