19. listopada 2015.

World in the City & Global Home - AIESEC Projekti

AIESEC je najveća međunarodna studentska organizacija prisutna u 125 zemalja i teritorija. Vizija organizacije je postići mir u svijetu i ostvariti ljudski potencijal kroz razvoj novih generacija mladih lidera. Taj razvoj se ostvaruje kroz programe međunarodnih volonterskih praksi te kreacijom, realizacijom i radom na različitim projektima. AIESEC Split trenutno realizira dva projekta - World in the City i Global Home, promovira članstvo u organizaciji te mogućnost slanja studenata na volontersku praksu. Projekt World in the City namijenjen svima koji žele naučiti osnove ili usavršiti znanje jednog od ponuđenih stranih jezika. Želimo potaknuti građane svake dobi na učenje novog stranog jezika te ih upoznati s kulturom zemlje tog govornog područja. Link za prijavu: goo.gl/forms/iZLkIWoqxD Global Home je inicijativa AIESEC-a s namjerom da uključi što više ljudi u svoj rad te im omogući da nauče nešto novo, upoznaju različite kulture i unaprijede svoje znanje engleskog jezika. Tako se sada svi zainteresirani mogu prijaviti za hosting program i udomiti inozemne studente koji iz različitih zemalja dolaze na volontersku praksu u Hrvatsku. Link za prijavu: goo.gl/forms/SSLw3lc5Nh Ukoliko želite otputovati u inozemstvo na praksu, AIESEC vam pruža priliku sudjelovanja na internacionalnim projektima, razvijanja različitih vještina te ujedno popunjavanja CV-a kvalitetnim iskustvom koje će sigurno će sigurno biti prepoznato od strane poslodavaca. Prijavite se na naše volonterske prakse: bit.ly/GlobalCitizenHR Uz ova dva projekta,te mogućnosti odlaska na volontersku praksu možete se i prijavit za članstvo u AIESEC-u Split. Prijave traju do 20.10.2015 i mogu se ispuniti na bit.ly/GlobalLeaderHR. AIESEC pruža prilike za svakoga, na vama je hoćete li ih iskoristiti i izaći iz comfort zone. Samo se prisjetite kada ste zadnji put učinili nešto po prvi put i odluka će biti jasna!