28. listopada 2021.

Rezultati natječaja za dizajn logotipa povodom 25. obljetnice osnutka Umjetničke akademije u Splitu

Povodom 25. obljetnice svoga osnutka, Umjetnička akademija u Splitu raspisala je natječaj za oblikovanje prigodnog logotipa (poveznica). Natječaj je bio otvoren za sve studentice i studente Akademije. Na natječaj su pristigla četiri prijedloga. Peteročlani ocjenjivački sud u sastavu izv. prof. art. Edvin Dragičević (dekan), doc. art. Maris Cilić (predstojnica Odsjeka za dizajn vizualnih komunikacija), doc. art. Ljubica Marčetić Marinović (Odsjek za dizajn vizualnih komunikacija), pred. Nikša Vukša (Odsjek za dizajn vizualnih komunikacija) i as. Ana Bodrožić (Odsjek za dizajn vizualnih komunikacija) odabralo je rješenje Borisa Pehara, studenta dizajna vizualnih komunikacija. Ocjenjivački sud ovim putem zahvaljuje svim studenticama i studentima na sudjelovanju. Obljetnički logotip autora Borisa Pehara primjenjivat će se tijekom akademske godine 2021./2022. na svim službenim dokumentima te promotivnim i informativnim materijalima Akademije.