14. svibnja 2021.

Nova nastavna baza za studente Sveučilišta u Splitu i Umjetničke akademije u Hrvatskom domu Split

U četvrtak 13. svibnja u Hrvatskom domu u Splitu potpisan je Ugovor o suradnji Sveučilišta u Splitu, sastavnice i nastavne baze kojom se Javna ustanova u kulturi Hrvatski dom Split definira kao nastavna baza na području upravljanja, organizacije i djelovanja u kulturi.

Tripartitni ugovor su potpisali:

rektor Sveučilišta u Splitu prof. dr. sc. Dragan Ljutić,
dekan Umjetničke akademije u Splitu izv. prof. art. Edvin Dragičević
i
v.d. ravnatelja Javne ustanove u kulturi Hrvatski dom Split Marin Kaporelo, spec. admin. publ.

Ugovorne strane uspostavljaju poslovnu suradnju u djelatnosti znanosti i visokog obrazovanja na način da Nastavna baza, povezivanjem prakse, znanosti, umjetnosti i istraživačkog rada, za studente Sveučilišta u Splitu organizira izvođenje dijela nastave odnosno stručne prakse, a u svrhu stjecanja konkretnih praktičnih znanja i vještina/kompetencija.

Radujemo se suradnji!

Sveučilište u Splitu

Hrvatski dom Split - koncertna dvorana

[meta_gallery_slider dots="false" arrows="true" show_title="fals" slider_height="550"]