18. rujna 2019.

Sveučilište u Splitu objavilo je Natječaj za mobilnost osoblja u okviru Erasmus+ programa u natječajnoj godini 2019. Sve informacije o Natječaju (uključujući upute za prijavitelje) dostupne su na ovoj poveznici.

• Aktualni će Natječaj biti otvoren do isteka sredstava ili do 30. srpnja 2020.
  • Lista odabranih kandidata objavljivat će se jednom mjesečno, u pravilu najkasnije do 20. u mjesecu, a temeljem prijava predanih u prethodnom mjesecu.
  • Povećan je broj mobilnosti koje svaki član osoblja (ili vanjski suradnik) može iskoristiti unutar jedne natječajne godine.

Širenje mreže inozemnih partnera

Ako na popisu inozemnih visokih učilišta s kojima je Umjetnička akademija u Splitu sklopila među-institucijski sporazum (stavka 11. vezanih dokumenata Natječaja) nema fakulteta/akademije/konzervatorija za koji ste zainteresirani, možete inicirati uspostavu suradnje s tim visokim učilištem putem ove poveznice.