11. travnja 2019.

Natječaj za vizualno rješenje Nagrade Društva knjižničara u Splitu "Dušan Manger"

Društvo knjižničara u Splitu utemeljilo je Nagradu „Dušan Manger“, koja će se godišnje dodjeljivati članovima Društva za dugogodišnji aktivan rad i značajan prinos promicanju knjižničarske struke i ugledu Društva. Nagrada nosi ime po Dušanu Mangeru (1870. – 1940.), uglednom splitskom gimnazijskom profesoru, utemeljitelju Gradske biblioteke (današnje Sveučilišne knjižnice) i korifeju razvoja knjižničarstva u Splitu.
Tekst natječaja Ukoliko imate pitanja možete se obratiti predsjednici Društva dr. sc. Sanji Brbori na mail: sanja@svkst.hr