03. studenog 2016.

Otvoren probni pristup na eBook Academic Collection

Otvoren je pristup EBSCOVOJ eBook Academic Collection za cijelu hrvatsku akademsku zajednicu do 31. prosinca 2016. U zbirci s više od 150.000 e-knjiga, zastupljeni su naslovi vodećih svjetskih sveučilišnih nakladnika iz umjetnosti, ekonomije i poslovanja, obrazovanja, lingvistike, književne kritike, medicine i zdravstva, filozofije, političkih znanosti, religije, društvenih znanosti, tehničkih znanosti i drugih znanstvenih područja. Popis dostupnih naslova pregledajte na poveznici Academic Collection – Worldwide – All – July 2016, preko Portala elektroničkih izvora za hrvatsku akademsku zajednicu a zbirku možete pretražiti na EBSCOhost sučelju i putem EDS okvira za pretraživanje. Ukoliko trebate pomoć pri služenju zbirkom, upute možete pronaći ovdje i ovdje.